Danmark
Dansk
Polska
Polski

Apie šį tyrimą

Deja, nepaisant didelio vaistų (analgetikų) asortimento, nemažam skaičiui lėtinį skausmą patiriančių žmonių nepavyksta pakankamai numalšinti skausmo. Taip yra todėl, kad kai kuriems žmonėms vaistai yra neveiksmingi, arba dėl to, kad dėl šalutinio poveikio jų vartojimas yra ribotas.

Į šį pasaulinį mokslinį klinikinį tyrimą bus įtraukti apytiksliai 7000 klubo ir (arba) kelio sąnario osteoartritu (OA) sergančių pacientų, kurie tyrime dalyvaus iki 105 savaičių.

Užpildžius internetinį pradinės atrankos klausimyną, tolesnis dalyvavimas šiame moksliniame klinikiniame tyrime bus atliekamas atrankos būdu, skirtu įvertinti dabartinę Jūsų sveikatos būklę ir tinkamumą tyrimui. Į tai įeis kraujo tyrimas ir kelio arba klubo sąnario rentgenograma. Taip pat gali prireikti ir paveikto sąnario magnetinio rezonanso tyrimo (MRT). Šie tyrimai Jums bus atlikti nemokamai.

Nustačius, kad tinkate dalyvauti šiame moksliniame tyrime ir Jums sutikus jame dalyvauti, tikimybė, kad Jums bus skirtas tiriamasis vaistinis preparatas, yra 2 iš 3. Šis tyrimas yra parengtas taip, kad nei Jūs, nei tyrimo gydytojas nežinotumėte, į kurią dozės grupę buvote paskirtas (-a). Tačiau kritiniu atveju tyrimo gydytojas galės gauti šią informaciją.

Galima dalyvavimo tyrime nauda:

atidi tyrimo gydytojo ir darbuotojų teikiama priežiūra bei stebėjimas viso tyrimo metu;
nemokamai skiriamas tiriamasis vaistinis preparatas;
indėlis į mokslinius tyrimus.

Ar Jus domina dalyvavimas osteoartrito sukeliamo kelio / klubo sąnario skausmo moksliniame klinikiniame tyrime?